ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВИПУСКНИКА ШКОЛИ 2018 ЯРЕТИКА МИКОЛУ

2018-11-30

/Files/images/novini/korol/2018/yaretik/02_Яретик_18.jpg

Яретик Микола, здібний, активний, творчий, креативна особистість, актортеатральної студії школи « Острів світла», призер та переможець олімпіад, конкурсів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України ( у 2017-2018 році посів І місце у ІІІ (Всеукраїнському) етапі ), став стипендіатами Президента України за високі досягнення і перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів.

Нині Микола – студент І курсу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У доробку юнака ( шкільного періоду):

1. Виступи з доповідями – «Маловідомі сторінки історичного портрету козацького гетьмана Богдана Ружицького» на Всеукраїнській науковій конференції «Україна в європейській та світові й історії: сучасний науковий і освітній дискурс» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 2015р. ; «Шевченко – роковини (1914-1917рр.): реакція царизму» на IV Всеукраїнській науковій історико-краєзнавчій конференції «Українське краєзнавство в соціокультурному просторі: історичні ретроспекції та виклики сучасності» у 2016 році.; «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи» на конференції в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка в 2017 році.; «Вивчення громадсько-політичної та національно-культурної ролі Тараса Шевченка в шкільному курсі історії України: очима учня» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми історії XIX - початку XXст. Та особливості її викладання в середній школі», яка відбувалася в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова у 2017 році.; «Тарас Шевченко очима кирило-мефодіївців» на Міжнародній науковій конференції «Микола Костомаров і Україна» в інституті Історії України НАН України 2017 р.

2. Яретик Микола є співавтором публікацій у наукових журналах:

«Історія в рідній школі». «Науково-методичний журнал» №7-8 (179-180) липень-серпень 2016 рік. Публікація «Маловідомі сторінки життя козацького гетьмана Богдана Ружицького».

«Історія в школі». «Науково-методичний журнал» №1-2’2017. Публікація «Шевченкові роковини напередодні та у роки Першої світової війни».

«Історія в рідній школі». «Науково-методичний журнал» №2(186) лютий 2017 року. Публікація «Шевченкові роковини (1914-1917 роки): реакція царизму».

Вітаємо нашого талановитого випускника, його батьків і педагогів ! Пишаємося і зичимо нових звершень і перемог!