Зустріч з казкаркою

2024-04-11

/Files/images/novini/bbloteka/2024/zustrch3kazkarkoyu/00_Зустріч з казкаркою.jpg

Сьогодні для наших маленьких читайликів нагородою за тривожну безсонну ніч була дуже приємна подія. Нарешті відбулася довгоочікувана зустріч! До нас завітала молода дитяча письменниця, поетеса, казкарка, журналістка, редактора дитячої періодики та літератури Лілія Гудзь. Учні 1-2 класів познайомилися зі збірками казок "Від росинки до сніжинки" та «Коли усміхаються янголи». Презентовані письменницею казки не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Вони цікаві, позитивні, захопливі, сучасні, актуальні, і не тільки легко читаються, але і мають магічну силу виховання. Діти уважно слухали казки, дивилися мультфільм , придумували продовження казковим історіям, вчилися вирішувати екологічні проблеми людства, поважати різні професії .

А ще книги дуже гарно ілюстровані і містять багато розмальовок, які дуже до вподоби дітям.

Під кінець зустрічі щасливі власники книжок талановитої казкарки вишикувалися за автографами. А хто не зміг придбати книги, зможе почитати їх в бібліотеці , адже письменниця подарувала нам ці дві збірочки, за що ми їй безмежно вдячні! Емоції не вщухають! Далі буде…