• Ви знаходитесь тут:

• Новини шкільного життя

2024-03-04

/Files/images/novini/kuzv/2024/voleybol/00_Волейбол.jpg

Шкільна дівоча команда з волейболу стала ПЕРЕМОЖЕЦЕМ районного етапу спортивних змагань з ВОЛЕЙБОЛУ серед ДІВЧАТ в рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги".

3 березня команди-переможці відбіркових етапів змагань з волейболу серед закладів загальної середньої освіти:

ЗЗСО №108 , ЗЗСО №132, ЗЗСО № 220 міста Києва зіграли фінальні ігри.

За результатами напружених зустрічей:

• I місце - школа I-III ступенів №132 міста Києва;
  • II місце - школа I-III ступенів №36 ім. С.П.Корольова;
  • III місце - спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №220.

Вітаємо переможців! Дякуємо:

- за атмосферу спортивного свята клубу «Шанс» ФОЦ «Голосієво»

- за гостинність Ліцей 227 імені М М Громова та ЗЗСО 220

- за підтримку Моршинська та Тома Цикаленко

- за суддівство Федерація волейболу м.Києва.

Дякуємо усім організаторам за проведення чудового спортивного свята, яке було насичене позитивними емоціями та неймовірним драйвом! Сьогодні діти знайшли безліч нових друзів, дякуємо за надзвичайну підтримку команді ЗЗСО 108, надалі будемо організовувати турніри між нашими школами, а ще діти щиро радіють приємним подарункам, тож велика подяка меценатам сьогоднішнього свята спорту!

Приємно зазначити, що серед 11 команд Голосіївського району - ми ПЕРШІ!

Щиро вітаємо наших талановитих спортсменок, керівника спортивної секції «Волейбол» Краснощока Володимира Петровича та учительку фізичної культури Оксану Валентинівну Тамбовцеву.

Шість наших красунь без жодної заміни відіграли 2 гри, у півфіналі змагалися з командою ЗЗСО 220, у фіналі суперниками була команда ЗЗСО 36. Дякуємо суперникам за достойну гру.

Ось вони, наші чемпіонки:

1. Процюк Вероніка

2. Болдакова Анастасія

3. Білозерська Софія

4. Федоришина Софія

5. Ярмуш Ірина

6. Никифорук Елліна.

Незабаром наша команда буде захищати честь Голосіївського району на міському етапі змагань. Тож попереду нас чекає клопітка робота та ще багато цікавих подій!

Переможемо! Слава Україні! Героям Слава!