День пам‘яті Чорнобильської трагедії

2023-05-08

/Files/images/novini/bbloteka/2023/chornobil/00_Чорнобиль.jpg

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною.

Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Ім’я їй — Чорнобиль.

Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження.

Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.

Ми повинні про це пам‘ятати. Нагадуванням нашим читачам про ті трагічні події стала книжково-ілюстративна виставка «Весни обірване суцвіття».

/Files/images/novini/bbloteka/2023/chornobil/01_Чорнобиль.jpg

В 2-А класі (класний керівник Сисуненко В.О.) проведено годину пам‘яті «1986. 26 квітня…»

З непідробною цікавістю діти переглядали мультфільм «Місто-привид.» та книги з книжкової виставки під час інформаційних перерв.

/Files/images/novini/bbloteka/2023/chornobil/06_Чорнобиль.jpg

Під час години пам‘яті «А лелеці ніхто нічого не сказав…» учні 4-А класу (класний керівник Грицай Н.М.) ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. Діти створили спільний плакат «Пам‘ятай про Чорнобиль. Думай про майбутнє.»