• Ви знаходитесь тут:

• Новини шкільного життя

Навчально-тренінгове заняття «Домедична допомога. Надання екстренної домедичної допомоги» у закладі освіти

2023-05-05

/Files/images/novini/kuzv/2023/domedichnadopomoga/01_ДомедичнаДопомога.jpg

Безпека дитини – один із головних принципів сучасної української школи, особливо у воєнний час. Для того, щоб організувати безпечне освітнє середовище, педагоги мають володіти навичками надання домедичної допомоги. Зберегти життя до приїзду медиків – обов’язкове знання в наш час. Тож сьогодні за сприяння комунальної організації «Муніципальна охорона» к школі пройшло тренінгове заняття з надання домедичної допомоги. Дуже цікаво провела його інструктор з тактичної медицини відділу підготовки муніципальних підрозділів КО «Муніципальна охорона» Ірина Володимирівна. Вона теоретично та на практиці навчала учителів та батьків, як допомогти людині в тій чи тій ситуації до приїзду швидкої допомоги. Слухачі навчилися оцінювати стан потерпілого і визначати, якої допомоги він потребує найперше. Щиро вдячні КО «Муніципальна охорона» за співпрацю, пані Ірині за цікаве заняття та начальнику відділу охорони закладів освіти правого берега Анатолію Михайловичу Вінтулі за допомогу в організації такого пізнавального заходу.