Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») «Котигорошко»

2023-04-30

/Files/images/novini/kuzv/2023/djura/00_Джура_2023.jpg

29 квітня 2023 року наші учні взяли участь у станційній грі в рамках І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи «Джура-Котигорошко».

Маленькі козачата з 4-Б класу змагалися у силі та спритності, перевіряли свої знання про життя та звичаї козаків, грали у веселі ігри та готували улюблені козацькі страви. Всі учасники показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки і козачки! Діти чудово впоралися з усіма завданнями та отримали подарунки.

Захід відбувся під керівництвом управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та за підтримки відділу у справах молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації. Організували та провели станційну гру педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва.

Команда нашого закладу освіти «Коти-вояки» під наставництвом виховника Шмондюк Світлани Вікторівни проявили себе неабиякими знавцями козацьких традицій, чудово долали усі випробування, разом із групою підтримки із батьків та однокласників продемонстрували прекрасні результати! Щасти вам, маленькі котики-вояки, вперед до перемоги! Нас не здолати! Щиро дякуємо усім організаторам за чудовий та змістовний захід! Слава Україні! Героям слава!