Профорієнтаційний захід для випускників 11- х класів

2021-12-23

/Files/images/novini/lutaeva/2021/proforntatsya/00_Профорієнтація.jpg

22 грудня для майбутніх випускників нашої школи було організовано та проведено профорієнтаційний захід. Учні мали можливість почути про умови вступу та навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Студентське життя у НУБіП України дуже різноманітне. Університет обіцяє надати широкі можливості для розвитку та самореалізації кожного особистості, створені умови для самостійного вдосконалення знань у вільний час від навчання, розвитку своїх захоплень. Незважаючи на деякі складнощі студентського життя, воно наповнене неповторними моментами. Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів життя кожного та залишать по собі приємні спогади.

Тож сміливо вливайтеся в студентський колектив, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну.