ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

2021-10-13

/Files/images/novini/lutaeva/2021/denkozatstva/00_ДеньКозацтва.jpg

Протягом тижня у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

13 жовтня відбувся челендж «Здорова Україна», до якого долучилися учні початкової школи виконуючи прості фізичні вправи, учні 11-А класу, Федишин Микола та Глущенко Денис радо запропонували молодшим школярам навчитися танцювати елементи українського танцю «Гопак».

В класах молодшої ланки пройшли конкурсно-ігрові уроки «Всі ми – діти козацького роду!», вікторини на козацьку тематику.

В класах старшої школи - тематичні виховні години «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», години спілкування «В єдності наша сила», «Служу вірно своєму народу», обговорення тематичних відеороликів, презентацій», «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем».

Педагог-організатор провела веселі та пізнавальні ігри-вікторини з учнями 7 та 9 класів, під час якого познайомила учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.

Учні 10-х класів взяли участь у змаганнях з волейболу, де перемогу отримали команда хлопців з 10-А класу.

Наш заклад бере участь у конкурсі відеороликів, до дня захисника України. Відео підготували творча група 5-Г класу та класний керівник Наталія Миколаївна Петренко.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам усім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.