ДЕНЬ ВИПУСКНИКА – 2020-2021

2021-05-26

/Files/images/novini/lutaeva/2021/denvipusknika/00_ДеньВипускника.jpg

Життя досить цікаве та непередбачуване, воно вносить у нашу буденність свої корективи.

Рік цей 2021
Підготував сюрприз нам не один.
Та був між ними – як би то сказати -
Сюрприз, що називався карантин.
В онлайні ми дружно працювали,
Граніт науки гризли, як могли
Щоб дистанційка вже закінчилась чекали,
У школу всім хотілося прийти.
Щоб разом всі, родиною шкільною
Учились жити, мріяти, рости,
У Іграх Патріотів позмагатись,
І свято дзвоника у школі провести.

І ось ми знову разом. Настав день, коли наші випускники, наче пташенята стають на крило, щоб злетіти у вись. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися.

26 травня у школі відбулося Свято випускника, на якому головними героями були наші одинадцятикласники. Під звуки чарівної музики та гучні оплески заступник директора з виховної роботи Кузів Оксана Орестівна запросила на свято випускників2021року:

• 11-А клаc та класного керівника Липницьку Олену Олександрівну;
  • 11-Б клас та класного керівника Москун Наталію Василівну;
  • 11-В клас та класного керівника Андорала Олексія Миколайовича.

З напутніми словами до випускників звернулися: директор школи Савченко Микола Іванович, перша вчителька та водночас мама випускника Штефанюк Ірина Анатоліївна, класні керівники: Липницька Олена Олександрівна, Москун Наталія Василівна, Андорал Олексій Миколайович, від батьків з вітальним словом звернулася мама випускниці 11-В класу Смірнова Наталія Миколаївна, та, звісно, слово мали наймолодші учні школи - першокласники.

Ведучими на святі були:

• Президент УРС – Остаповець Вікторія, учениця 10-А класу,
  • Коваленко Анастасія, учениця 10-А класу,
  • Василенко Володимир, учень 10-Б класу.

Для присутніх на святі виступали: шкільний хор Зірниця із піснею «Прощальний вальс», під спів яких випускники запросили на танець своїх наставників та з піснею «Бо щастя це…». Наша талановита зірочка Олександра Мелконян виконала «Пісню про Україну», під час виконання якої випускники запросили на танець своїх батьків. Учні 11-Б класу виконали пісню «Старі фотографії», 11-А клас зачарував усіх присутніх виконанням пісні «Школа», душевну атмосферу на святі створили учні 11-В класу, виконавши чарівну хореографічну композицію.

Традиції і звичаї народу
У них життя, характер і душа
Тож короваєм починається дорога,
Коли дитя батьківський дім лиша.

Традиція вручення короваїв випускникам у школі існує десятиліттями. Вона символізує благословення у доросле, самостійне життя, в якому завжди на столі буде хліб, як символ достатку, людської щедрості й милосердя. Цьогоріч директор школи також вручив короваї випускникам, які були закуплені за сприяння батьків учнів перших класів. Кульмінацією свята стало виконання учнями 11-А класу ніжного вальсу, який для усіх присутніх став уособленням усіх мрій наших випускників. Художній керівник вальсу Маркіна Наталія Олександрівна.

Шановні випускники!
Хай завтра ваше життя веселково квітне
І світла доволі в нім буде нехай!
Подай же їм руку, юність крилата
І з ними у завтра сміливо рушай!

Фінальним акордом свята стало дійство, де кожен випускник мав можливість подзвонити в останній дзвоник.