• Ви знаходитесь тут:

• Новини шкільного життя

Звіт-презентація професійної майстерності педагогів школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва, що атестуються у 2021 році

2021-03-15

/Files/images/novini/atestatsya/2021/00_Атестація_2021.jpg

11 березня 2021 року відбувся захід «Звіт-презентація професійної майстерності педагогів»

На розгляд атестаційної комісії (офлайн) та шкільного коллективу(онлайн) свої творчі звіти представили педагогічні працівники:

• Бондарюк Л.А. – учитель української мови зарубіжної літератури;
  • Заріцька С.І. – учитель інформатики;
  • Кирилова С.В. – учитель англійської мови;
  • Козачок Л.С. – учитель англійської мови;
  • Литвиненко Н.І. – учитель інформатики;
  • Литовченко М.В. – учитель фізичної культури;
  • Москун Н.В. – учитель математики;
  • Петрухіна А.М. – учитель англійської мови;
  • Савенко І.В. – учитель початковиї класів;
  • Танасійчук У.І. – учитель музичного мистецтва;
  • Шома Ю.В. – учитель зарубіжної літератури;
  • Штефанюк І.А. – вихователь групи продовженого дня.

Педагоги поділилися педагогічним досвідом, професійною майстерністю, яку представили в програмі комп’ютерної презентації PowerPoint з фрагментами відеоуроків.

Учителі початкових класів, англійської мови та фізичної культури наголосили, що працюючи в Новій українській школі, при вдалому поєднанні сучасних форм і методів роботи, інтегруванні уроків, використанні ігрових методів, учні сприймають світ як цілісний об’єкт, відчувають комфортність та захищеність на кожному уроці.

Учителі англійської мови (Кирилова С.В., Козачок Л.С.) відмітили, що обраний ними підручник сприяє кращому розумінню та засвоєнню матеріалу. Електронні додатки допомагають вчителю якісніше готуватись до уроку та проводити онлайн-уроки під час дистанційного навчання.

Учителі інформатики (Литвиненко Н.І. та Заріцька С.І.) ознайомили з друкованими роботами, які були видані за останніх 5 років. Та всього мають понад 25 наукових і науково-методичних праць з питань використання інформаційних технологій у шкільній освіті.

Педагогічний колектив та адміністрація школи з цікавістю та захопленням сприйняли різноманіття презентованих матеріалів, високо оцінили творчі роботи колег, різноманіття форм та методів роботи з учнями, самовідданість та самовдосконалення всіх вчителів, які атестуються.