2021-02-21

/Files/images/novini/kuzv/2021/denrdnomovi/00_ДеньРідноїМови.jpg

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу.

Наша Рідна Мова – найбагатша в світі! У словнику Української Мови налічується більше 200 тисяч слів! Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство – нашу Рідну Українську Мову!

Вітаю вас, дорогі друзі, колеги, діти, з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Давайте будемо нею говорити, розмовляти, спілкуватися!!!!

А наш шкільний хор «Зірниця» не просто розмовляє на рідній мові, він залюбки співає прекрасних українських пісень!

«Мова єднання» - пісня від наших маленьких артистів!

/Files/images/novini/kuzv/2021/denrdnomovi/02_ДеньРідноїМови.jpg/Files/images/novini/kuzv/2021/denrdnomovi/01_ДеньРідноїМови.jpg

21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови.

Жоден народ, жодна нація не можуть існувати без мови, і наш з Вами обов'язок- берегти, захищати та шанувати нашу рідну українську мову!

Ліночка Шевченко, учениця 3-А класу, не тільки чудово навчається, вона прекрасно співає і дуже любить поетичне слово. Ось, послухайте вірш про мову в її виконанні.

/Files/images/novini/kuzv/2021/denrdnomovi/09_РіднаМова.jpg