Безкоштовне харчування в закладі загальної середньої освіти

2021-02-05

/Files/images/novini/kuzv/2021/harchuvannya/00_Харчування_2021.jpeg

Шановні батьки, хочу звернути Вашу увагу на безкоштовне харчування в нашому освітньому закладі та ще раз нагадати про те, які категорії дітей мають право отримувати харчування з одноразовим режимом безкоштовно!

З 25 січня 2021 року Управлінням освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та КП «Шкільне харчування» для учнів 1-4 класів запроваджено «Дабл-меню». Дабл-меню – 2 страви на вибір дають можливість кожній дитині на наступний тиждень обрати із запропонованих 2-х варіантів меню той, який їм більше подобається. Водночас поживна цінність і вартість обох варіантів сніданку однакова. З метою здорового та безпечного харчування із урахуванням усіх протиепідемічних заходів адміністрація школи проводить щоденний моніторинг організації харчування учнів, здійснює контроль за якістю харчових продуктів і готових страв, виконанням норм харчування, дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог.

Право на безкоштовне харчування мають учні 1-4 класів (сніданки) та 5-11 класів із числа учнів пільгових категорій.

Перелік пільгових категорій дітей, які мають право на безкоштовне гаряче харчування з одноразовим режимом.

діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування;

діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах (групах);

діти з інвалідністю;

діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів

діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

діти киян – Героїв Небесної Сотні;

діти учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;

діти загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

Дорогі батьки, якщо Ваша дитина підпадає під будь-яку з цих категорій, Вам необхідно звернутися до адміністрації школи із заявою та підтверджуючими документами!

/Files/images/novini/kuzv/2021/harchuvannya/01_Харчування_2021.jpeg