Профорієнтаційна екскурсія

2018-11-27

/Files/images/novini/lutaeva/2018/proforntatsya/00_профорієнтація.jpg

23 листопада учні 10 та 11 класів мали нагоду побувати на екскурсії в аутсорсинговій американській IT компанії "Cogniance".

Організатор екскурсії - Ольга Кубарєва продемонструвала дітям мегастильний сучасний офіс компанії, де все створено для людей, і з думкою про людей. Учні побували в тренажерному залі, кімнатах відпочинку, пограли на музичних інструментах, покаталися на сігвеї, поспілкувалися в кімнаті для переговорів, де можна попрацювати наодинці.

Працівники компанії продемонстрували дітям презентацію своїх цікавих проектів, ознайомили учнів з професією - дизайнер, а також відповіли на їх запитання. Звичайно, найчастіше діти запитували яким чином можна влаштуватися на роботу в цю сучасну американську компанію. Відповідь була для всіх одна - це перш за все - добре навчатися в школі, вільно володіти англійською мовою, здобути вищу освіту за вибраним фахом, а також - любити свою справу.

На закінчення екскурсії організатори подарували кожній дитині та керівникам групи записники з логотипом компанії та запросили на частування смачною кавою, піцою та солодощами, як справжніх програмістів. Діти отримали величезне задоволення від екскурсії та від спілкування з працівниками компанії "Cogniance". Дякуємо усім працівникам компанії, за прекрасно організовану екскурсію. До нових зустрічей!

Коментарi