Подорож до Переяслава-Хмельницького учнів 5-В і 6-Б

2018-11-09

/Files/images/ekskurs/2018/pereyaslav_solomonyuk/00_Переяслав_Соломонюк.jpg

У чудову подорож до Переяслава-Хмельницького відправилися учні 5-В і 6-Б класів.

/Files/images/ekskurs/2018/pereyaslav_solomonyuk/01_Переяслав_Соломонюк.jpg/Files/images/ekskurs/2018/pereyaslav_solomonyuk/02_Переяслав_Соломонюк.jpg

Відвідавши музей Григорія Сковороди -колишнього Переяславського колегіуму, учні дізналися про особливості навчання у 18-19 ст., навчальні предмети та викладачів цього навчального закладу, побачили стародавні музичні інструменти, гончарські вироби, художні твори й стародавні книги: рукописи та стародруки.

Музей-діорама "Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року" розповів про одну з найбільших героїчних і драматичних операцій Другої світової війни, яка ввійшла в історію під назвою "Битва на Букринському плацдармі".

Найбільше припала до душі юним екскурсантам прогулянка музеєм просто неба . Тепла осіння погода дала змогу помилуватися розкішною природою на території музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпря́нщини, розташованого в околицях Переяслав-Хмельницького. Він входить до складу Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».Побачили як жили й чим займалися українці в 18 - 19 ст., дізналися багато нового з історії України.

Підготувала Соломонюк Світлана Петрівна