V Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир»

2018-09-21

/Files/images/novini/lutaeva/2018/kongres_miru/0_конгрес.jpg

20 вересня 2018 року у Національному музеї історії України у Другій світовій війні представники УРС школи відвідали Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!".

На Конгресі учасники громадського руху "Діти - посли миру" представляли звіти про свою діяльність та проекти, які вони впроваджували протягом 2017-2018 навчального року у навчальних закладах. Після урочистої частини та нагородження та вручення сертифікатів юних посланців миру "Усім світом - за мир!", відбувся флеш-моб за участі учнів шкіл Голосіївського району. Також, присутні мали можливість взяти участь у майстер-класі із виготовлення «Янголів миру».