ФЕСТИВАЛЬ-ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ

2018-05-29

/Files/images/novini/zahistproektv/2018/01_фест-проектів_18.jpg

29 травня у переддень закінчення НАВЧАЛЬНОГО МАРАФОНУ 2017-2018 у школі відбувся фестиваль-захист проектів «Школа І-ІІІ ступенів № 132 – Альма-матер креативної молоді»

Фестиваль-конкурс проводиться з метою:

• сприяння розвитку учнівської проектної діяльності, набуття досвіду громадянських дій та демократичної поведінки школярів у вирішенні соціально важливих суспільних проблем;
  • формування лідерських якостей учнів та молоді;
  • виховання соціально-правових компетенцій учнів та молоді.

Завдання фестивалю-конкурсу:

• підтримка розвитку проектної діяльності школярів, спрямованої на формування в них активної життєвої позиції;
  • виховання в учнів любові до рідного краю;
  • пошук нових форм і методів формування навичок природоохоронної, пізнавальної, просвітницької діяльності;
  • пошук відповідно до норм чинного законодавства шляхів розв`язання суспільних проблем;
  • підтримка талановитих школярів, сприяння їх самореалізації, стимулювання подальшої творчої діяльності.

Проекти оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли голови предметних шкільних методичних об’єднань.

На фестивалі представили індивідуальні проекти

Учитель трудового навчання Шевченко Ігор Володимирович – “Виготовлення скриньки”, проект розроблено відповідно до чинної програми для 9 класу.

Яретик Микола, учень 11 класу представив науковий проект «ТАРАС ШЕВЧЕНКО ТА КИЇВСЬКІ ІМПЕРСЬКІ ОЧІЛЬНИКИ: ДО ІСТОРІЇ ВЗАЄМИН»

Ці 2 проекти було оцінено найвищими балами, вони завоювали ГРАН-ПРІ.

Перше місце вибороли проекти Каримова Кирила, учня 7-А класу, та Сівогракової Анастасії, учениці 10-А класу, що представили проект із техніки виконання малюнка (куратор – Пірс А.П.). учні 6,7,9,10 класів, які захистили проект англійською мовоюна тему: «Історичні пам’ятки Об’єднаного Королівства Великобританії, Північної Ірландії”, куратори - учителі англійської мови. А також проект учнів 11 класів, що представила Сенченко Ірина, учениця 11-Б класу, «Вітрила шкільного дитинства», куратор – Дідковська Н.В.

Друге місце вибороли проекти учні 7-Б класу, “Якою я уявляю освіту?” (куратор Тимошенко К.О.) , ліга сміху «Рятівники» із проектом «Про Євразію з усмішкою», (куратор – Єфанова Ю.Т.) та учні 9-А класу «Фізика в житті людини», (куратор – Купріянчук М.В)

Підготувала та провела фестиваль заступник директора з навчально-виховної роботи Король О.М.