Свято Обдарованої дитини - 2018

2018-05-18

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/00_Обд__дит_2018.JPG

15 травня 2018 року у школі відбулося традиційне свято Обдарованої дитини.

На святі були присутні гості святкового дійства:

Помічники депутата Київради Іванченка Вадима Анатолійовича

Вознюк Микола Анатолійович;
Дацюк Сергій Юрійович.

Начальник відділу загальної середньої освіти Управління освіти у Голосіївському районі міста Києва – Добриднік Марія Мусіївна.

Учителі, учні школи та батьки.

Захід вшанування та нагородження учнів, які стали переможцями олімпіад, змагань та конкурсів традиційно відкрив директор школи – Савченко М.І., який тепло привітав учасників свята.

На святі були відзначені найкращі учні-переможці районних предметних олімпіад; районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН; районного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка; районних та міських культурно-виховних та спортивних заходів у номінаціях:

У номінації «Інтелект» нагороджено учнів:
предмет Район Місце Місто місце Клас Прізвище, ім’я, по батькові учня
Укр.мова ІІ 10 Голубчик Денис Сергійович
Укр.мова І 10 Досенко Анна Олександрівна
Укр.мова ІІ 10 Мазяр Вікторія Вікторівна
Укр.мова ІІІ 10 ХарченкоАнастасіяВолодим
Укр.мова ІІ 8-А Нітруца Вікторія В’ячеслав
Укр.мова ІІІ 9 Чуйгук Софія Іванівна
Укр.мова ІІ 9 Пархомчук Дарина Сергіївна
Укр.мова І 7 Юревич Анна Леонідівна
Зар літ ІІ 10 Досенко Анна
Історія ІІІ 11 Яретик Микола
Історія ІІІ 8 Пирогов Валерій
Образ.мист ІІІ 6 Дмитрук Олег
Образ.мист ІІІ 7 Малько Вікторія
Образ.мист ІІІ 7 Фещук Анна
Образ.мист ІІ 8 Карлащук Поліна
Образ.мист ІІІ 8 Діюк Артем
Образ.мист ІІІ 8 Цивільова Катерина
Комп. граф. І 9 Балакіна Софія
Комп. граф. І 8 Даниленко Євген
Комп. граф. ІІ 8 Цивільова Катерина
Комп. граф. ІІ 6 ГоробчишинаУляна
Географія ІІІ 11 Федишин Петро Михайлович
Географія ІІІ 9 Балакіна Софія Андріївна
Астрономія ІІІ 11 Сенченко Ірина Вадимівна
математика ІІІ 10 Шумська Ольга Ігорівна
математика ІІІ 8 Поздняков Богдан Артемович
математика ІІІ 6 ГоробчишинаУлянаАндріївна
математика ІІІ 6 Дмитрук Олег Андрійович
Фізика ІІ 7 Герчак Надія Олександрівна
Фізика ІІ 7 Юревич Анна Леонідівна
Фізика ІІІ 7 Хав’юк Андрій В’ячеславович
Англ. мова ІІІ 11 Клименко Марія Дмитрівна
Економіка ІІІ 10 Вихристюк Антон Анатолійович
Біологія ІІ 11 Федишин Петро Михайлович
Біологія ІІІ 11 Котирло Поліна Ігорівна
Біологія ІІ 10 Голубчик Денис Сергійович
Біологія ІІІ 10 Антонюк Юлія Сергіївна
Трудове навчання І 11 Кірда Михайло Анатолійович
Трудове навчання І 10 Ільчук Олег Сергійович
Трудове навчання ІІ 10 Шевченко Володимир Ігорович
Інформаційні технології ІІІ 11 Мороз Марія Сергіївна
Інформаційні технології І 7(8) Юревич Анна Леонідівна
Правознавство ІІІ 10 Джонсон Кирило
Правознавство ІІІ 10 Досенко Анна Олександрівна
Правознавство ІІІ 9 Пенчарська Софія Андріївна
Хімія ІІІ 9 Маляренко Яна Валеріївна
Хімія ІІІ 7 Герчак Надія Олександрівна
Лінгвістика ІІ 10 ДосенкоАнна Олександрівна
Лінгвістика ІІІ 10 Чернобровкіна Дарина Олександрівна
Українознавство І 8 Пирогов ВалерійВалерійович
Українознавство ІІ 8 ДубінінВалерійМиколайович
Українознавство ІІІ 10 Савич ЄгорОлексійович

У номінації «Інтелект» (Мовні конкурси) нагороджено учнів:

Список переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році: Район Місце Місто місце Клас Прізвище, ім’я, по батькові учня
ІІІ 11 Нечай Марія Андріївна
І ІІІ 10 Голубчик Денис Сергійович
ІІІ 10 Досенко Анна Олександрівна
І 10 Чорнобровкіна Дарина Олекс
ІІ 8 Нітруца Вікторія В’ячесл
ІІ 8 Пархомчук Дарина Сергіївна
ІІ 7 Юревич Анна Леонідівна
ІІ ІІ 6 Кушнір Олександра Романівна
ІІІ 6 Гладун Марія Геннадіївна
ІІ ІІ 5 Лавора Катерина Миколаївна
ІІІ 5 Білик Марія Вікторівна
ІІ 4 Пустова Вікторія Анатоліївна
ІІІ 3 Шевченко Анна Василівна
У номінації«Наука» нагороджено учнів:
№ з/п ПІБ учня Клас район місто Секція
1. Сапіга Діана 9 І Журналістика
2. Проняєва Ніна 9 ІІІ Історія України
9 ІІІ Фольклористика
3. Балакіна Софія 9 ІІІ ІІІ Мультиме-дійні системи, навчальні та ігрові програми
4. Єременко Євген 9 ІІІ Психологія
5. Кашич Марія 9 ІІ ІІІ Екологія рослинного світу
6. Костків Володимир 9 І Екологія тваринного світу
7. Мазяр Вікторія 10 І Українська мова
8. Голубчик Денис 10 І ІІ Літературна творчість
9. Досенко Анна 10 І ІІІ Зарубіжна література
10. Волохович Владислава 10 І Математика (Алгебра та початки аналіз)
11. КотирлоПоліна 11 І ІІ Зарубіжна література
12. НечайМарія 11 І ІІ Математика (Геометрія)
13. Яретик Микола 11 І І місто І респупліка Історичне краєзнавство
У номінації«Мистецтво та спорт» нагороджено:

Переможців районного фольклорно-етнографічного фестивалю «Бурштинове намисто»

Шкільний хор «Зірниця»

Призер районного етапу ХVIІ Міського конкурсу

читців поезії Тараса Шевченка

учениця 10-Б класу Березняк Діна

Переможців у міській шкільній лізі «Стандарт сміху»

Єременко Євген 10-А
Сіліч Тимофій 10-Б
Мар’єнкова Марія 8-В
Коновальчук Ніна 8-В
Загризлий Андрій 9-А
Тікіч Анастасія 8-А
Соломахіна Катерина 7-В
Федоришина Юліанна 6-В
Барков Владислав 5-А
Герчак Богдан 5-А
Білоус Артем 9-А

Призерів відкритої першості Голосіївського району міста Києва з шахів

Косташ Роман (8-Г),

Федишин Микола (7-Б)

Призерів І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Джонсон Кирил 10 - А
Качуровський Андрiй 10 - Б
Андрійчук Іван 10 – А
Кирилов Роман 10 – А
Шведенко Тарас 10 – А
Можаєв Iван 10 – А
Досенко Анна 10 – А
Мешка Галина 10 - А

Переможців шкільна волейбольної ліги серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району міста Києва

Вихристюк Антон 11-А
Загородній Дмитро 11-А
Максименко Єгор 11-А
Мельниченко Євген 11-А
Шумська Інга 11-А
Кірда Михайло 11-Б
Сокрута Денис 11-Б
Сич Валерія 8-А
Захраман Діана 8-Б
Максименко Анна 8-Б
Оніщенко Вікторія 8-Б

Також відбулося нагородження педагогів, вихованці яких стали переможцями районних та міських олімпіад, конкурсів, конкурсу МАН та інших конкурсів, а саме:

Краснощок Володимир Петрович
Євтушенко Олександр Олексійович
Лутаєва-Козир Людмила Володимирівна
Черкаська Євгенія Феліксівна
Стукаленко Наталія Володимирівна
Шмондюк Світлана Вікторівна
Задорожна Людмила Павлівна
Липницька Олена Олександрівна
Дрожжа Людмила Миколаївна
Москун Наталія Василівна
Єфанова Юлія Тарасівна
Соломонюк Світлана Петрівн
Литвиненко Наталія Іванівна
Бондарюк Лілія Анатоліївна
Ротань Тетяна Вікторівна
Андорал Олексій Миколайович
Савченко Микола Іванович
Волошко Раїса Павлівна
Мовчанюк Світлана Володимирівна
Купріянчук Марія Володимир
Пірс Алла Пантелеймонівна
Суркова Світлана Вікторівна
Шевченко Ігор Володимирович
Хлоп’яча Тетяна В`ячеславівна
Калашникова Людмила Миколаївна
Крайнюк Тетяна Василівнa
Дідковська Надія Василівна
Тимошенко Катерина Олександрівна
Видаш Ольга Ярославівна
Король Ольга Миколаївна
Сліпченко Олена Юріївна
Зіма Світлана Володимирівна
Кузів Оксана Орестівна
Місячна Людмила Володимирівна

Вітали присутніх концертними номерами:

Шкільний хор «Зірниця» піснею «Бажаємо щастя». Та дует «Мрія» із піснею «Намалюй» Керівник – Оксана Орестівна Кузів.

Шкільний гурток спортивно-бального танцю Керівник – Наталія Володимирівна Стукаленко.

Тендітний вальс подарували учні 4-Б класу, Керівник – Наталія Володимирівна Стукаленко .

Команда КВК «Рятівники - 132» переможці міської фінальної гри «Стандарт сміху»керівник – Юлія Тарасівна Єфанова.

Микола Яретик виконав пісні українською та французькою мовами.

Вокальний колектив «Фаворит» керівник Уляна Ігорівна Танасійчук.

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «КЛАС РОКУ - 2018» - вибороли учні 10-А класу

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «УЧЕНЬ РОКУ - 2018» - виборов Голубчик Денис, учень 10-А класу

Ведучими на традиційного свята «Обдарованої дитини - 2018» - Мулько Максим та Преснякова Олександра.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/01_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/02_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/03_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/04_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/05_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/06_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/07_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/08_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/09_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/10_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/11_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/12_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/13_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/14_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/15_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/16_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/17_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/18_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/19_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/20_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/21_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/22_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/23_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/24_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/25_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/26_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/27_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/28_Обд__дит_2018.JPG/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2018/29_Обд__дит_2018.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.