День матері

2018-05-14

/Files/images/svyata/den_mater/2018/00_День_матері_2018.jpg
Якби в словах була пророча сила,А в серці полум’я цвіло,
То ми б для тебе все зробили,
Щоб дня в житті сумного не було.
Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе поміж людей,
Найкращі всі на світі квіти
Даруємо тобі у цей святковий день.
Достатком хай оселя буде повна,
Нехай скликає внуків та дітей,
А ти, красива, горда і щаслива,
До сотні літ стрічала щоб гостей!

Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше.

Саме такими словами розпочав святковий концерт шкільний хор «Зірниця» та вокальний ансамбль «Мажор», керівник Оксана Орестівна Кузів. Святкове дійство відбулось у районній бібліотеці імені Михайла Стельмаха в рамках відзначення в Україні Дня Матері.

Діти вітали всіх присутніх віршами та веселими жартами, а ще співали прекрасних задушевних пісень. Різноманітні конкурси і , як підсумок - нагородження любих матерів золотими, (шоколадними ) медалями подарували присутнім незабутні враження та гарний настрій.

Дарувати життя маленькій людині, вигодувати й виростити її, зберігати від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей – це і є заповітне призначення жінки. З глибокої давнини і до цього дня, жінка оточена святим ореолом материнства. Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

У школі теж було проведено кілька різноманітних заходів.

Прекрасне дійство відбулось у 3-Б класі. Класний керівник Світлана Вікторівна Шмондюк та її вихованці підготували для любих матусь прекрасне свято, зі сльозами на очах мами слухали щемливі вірші та лагідні пісні про маму.

«Ніщо не вічно, вічні матері», саме під таким гаслом пройшов захід в 3-А класі. Свято було дуже теплим та домашнім. Класний керівник Світлана Іванівна Бондар, з особливою теплотою та щирістю привітала матусь зі святом. Діти дуже старалися, вони співали, декламували, веселили гуморесками.

Сень Олександр доповнив привітання матерів своєю чарівною ніжною піснею для бабусі, адже, якби не бабуся, то й мам би на світі не було. А ще діти мали можливість продемонструвати свою художню творчість,намалювавши портрети матусь. Не всі мами, звісно, себе на них впізнали, але емоції від цих малюнків були неймовірні.

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, надійної чоловічої підтримки, домашнього вогнища, родинного благополучча, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!