ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

2018-03-15

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/00_Король_тренінг.jpg

З метою формування в молодого вчителя впевненості в правильному виборі професії, навчання діяти та спілкуватися, стимулювання до підвищення свого професійного рівня, активізації творчого потенціалу кожного молодого педагога 14 березня 2018 року заступником директора з навчально-виховної роботи Король О.М. було проведено педагогічний тренінг «Я крокую до майстерності».

Завдання тренінгу – допомогти молодим педагогам створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста; розвивати вміння короткої самопрезентації; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини, допомогти знайти вихід із будь-якої непростої ситуації, яка може скластися на уроці та в позаурочний час.

Кожен молодий учитель презентував себе як педагога своєрідною, власне створеною візиткою.

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/01_Король_тренінг.jpg

Невмержицька Світлана Станіславівна
– учитель української мови та літератури, учитель англійської мови

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/02_Король_тренінг.jpg

Петрук Максим Сергійович – учитель фізкультури

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/03_Король_тренінг.jpg

Вахненко Вадим В’ячеславович – учитель фізики

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/04_Король_тренінг.jpg

Желізна Ольга Олександрівна
– учитель початкової школи

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/07_Король_тренінг.jpg

Сисуненко Вікторія Олександрівна
– учитель початкової школи

Король О.М. запропонувала розглянути й знайти правильний вихід із непростих ситуацій, що можуть виникнути на уроці й у позаурочний час.

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/05_Король_тренінг.jpg

Учителі працювали індивідуально, у парах і в групах.

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/06_Король_тренінг.jpg/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/08_Король_тренінг.jpg

Як підсумок Ольга Миколаївна розказала притчу про учительське серце.

/Files/images/novini/korol/panoroma_ped_maysternost/molodvchitel_2018/09_Король_тренінг.jpg