Пам'яті Героїв Крут

2018-01-31

/Files/images/novini/lutaeva/sobornst/0_Крути_2018.png

31 січня в Колонній залі Київської міської ради пройшов вечір пам'яті Героїв Крут до сотої річниці подій Української Революції.

На заході були присутні учні нашої школи разом з їх наставником Галиною Петрівною Барабаш.

Вони мали можливість побачити та почути чимало цікавого про історичні події від видатних людей, таких як:

• Тарас Компаніченко, лідер легендарного музичного гурту «Хорея Козацька».
  • Поети Дмитро Лазуткін, Анна Малігон, Павло Коробчук.
  • Історик Михайло Ковальчук.
  • Кінорежисер Іван Канівець.

Також присутнім продемонстрували фільм Івана Канівця «Українська революція».

Організаторами даного заходу були: Науково-дослідний інститут українознавства, Український інститут національної пам'яті, Київська міська державна адміністрація, видавництво «Смолоскип».

В рамках вшанування пам’яті Героїв Крут в школі протягом тижня проводилися різноманітні заходи.

УРС підготувавало спеціальний випуск радіогазети «За мирний світ під Крутами стояла країна молода».

В початковій школі було презентовано виставку «З Україною в серці» та «Їх оплакують роси у лузі». Діти творчо підійшли до цього заходу, намалювали безліч красивих малюнків. Дивлячись на ці дитячі витвори, віриш, що все в нас буде добре…

«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.»

Протягом тижня класні керівники проводили тематичні виховні години «Безвусі, юні, вічно молоді, ви склали голови за рідний Київ», «Герої живуть вічно» «Тематичною виховною годиною «Пам'ятай про Крути» були надзвичайно вражені діти 6-А класу, адже Крути це подвиг і трагедія.

/Files/images/novini/lutaeva/sobornst/3_Крути_2018.jpg/Files/images/novini/lutaeva/sobornst/1_Крути_2018n.jpg

Класний керівник Краснощок В.П. ретельно підібрав матеріали для перегляду, дітям було продемонстровано документальний кінофільм про буремні події тих часів.

/Files/images/novini/lutaeva/sobornst/4_Крути_2018.jpg

Стопчинська Анна прочитала присутнім вірш «На Аскольдовій могилі».

В шкільній бібліотеці проходила виставка літератури, присвячена Героям Крут та Дню української соборності «Крути вчать дивитися в майбутнє».