День української армії

2017-12-06

/Files/images/novini/denzahisnika/2017_dzsu/00_дзсУ.JPG

День української армії - професійне свято військових Збройних сил України, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни.

День Збройних сил України щорічно відзначається 6 грудня.

Професійне свято українських військовослужбовців виникло у 1993 році після затвердження Верховною Радою відповідної постанови. З його датою пов'язана дуже важлива подія в історії ЗСУ. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення Національних Збройних сил. Саме 6 грудня 1991 Верховна Рада затвердила два значущих закони"Про оборону України" та "Про Збройні сили України". В той же день в залі Парламенту генерал-полковником і міністром оборони К.П. Морозовим був зачитаний текст Військової присяги.

Школа долучилася до святкування знаменної події та провела низку заходів, а саме:

Для учнів 9-11 класів відбулася лекція «Армія України сьогодні», на якій вчитель захисту Вітчизни Воронін О. В. ознайомив зі славними традиціями українського війська, що бере свій початок ще з часів Київської Русі та Запорізької Січі. Продемонстрував присутнім відеоролик про героїчні подвиги доблесних військових. Дітям було надзвичайно цікаво, особливо запам’ятався нашим майбутнім захисникам знайомство зі зброєю, зокрема муляжами пневматичних автоматів.

/Files/images/novini/denzahisnika/2017_dzsu/01_дзсУ.JPG/Files/images/novini/denzahisnika/2017_dzsu/02_дзсУ.JPG

На уроках фізичного виховання проведені спортивні змагання для учнів школи.

/Files/images/novini/denzahisnika/2017_dzsu/03_дзсУ.JPG/Files/images/novini/denzahisnika/2017_dzsu/04_дзсУ.JPG

Президент УРС Кашич Марія, від імені усіх учнів школи привітала військовослужбовців з їхнім професійним святом, долучившись до флешмобу «Дякую за Вашу службу»