Фестиваль науки в Інституті фізики НАН України

2017-05-19

/Files/images/novini/fzika/01_фізика.JPG

З науково-популярною лекцією «С.І. Пекар, теорія напівпровідників і фізика в Україні» (до 100-річчя від дня народження С.І. Пекара) в Інституті фізики НАН України виступив чл.-кореспондент НАН України Кочелап Вячеслав Олександрович.

Учні 10-х класів школи №132 міста Києва та студенти І та ІІ курсів Мистецького коледжу художнього моделювання та дизайну в день проведення фестивалю науки 18.05.2017. в лабораторії Інституту фізики НАН України, в головному корпусі та в дворі після ознайомлення з кріогенною лабораторією.

/Files/images/novini/fzika/02_фізика.JPG/Files/images/novini/fzika/03_фізика.JPG/Files/images/novini/fzika/04_фізика.JPG

Вчений секретар Інституту фізики НАН України В.Манжара.