День захисника України

2016-10-14

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/1_ДеньЗахисника16.jpg

З нагоди відзначення Дня захисника України та вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві у школі проведено низку заходів.

Виставка малюнків героїко-патріотичного спрямування «Моя Україна – Моя батьківщина!» та виставка святкових привітальних газет.

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/2_ДеньЗахисника16.jpg

11 та 12 жовтня в школі відбулося спортивне свято «Разом до перемоги», присвячене Дню захисника України, яке нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її любою ціною.

Участь у спортивних змаганнях прийняли усі класи нашої школи , так:

1-2 класи – «Веселі естафети»

3-4 класи – «Козацькі забави»

5-6 класи – «Вуличний снайпер»

7-8-9 класи – «Футбол – гра мільйонів»

10-11 класи – «Козацький гарт»

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/3_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/4_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/6_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/5_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/7_ДеньЗахисника16.jpg

Переможці команд отримали почесні грамоти.

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/8_ДеньЗахисника16.jpg

Порадували групи підтримки, які гаслами вели до перемоги своїх однокласників.

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/9_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/90_ДеньЗахисника16.jpg

13 жовтня відбувся єдиний тематичний урок мужності та милосердя «Борімося – поборемо!»

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/91_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/92_ДеньЗахисника16.jpg

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/93_ДеньЗахисника16.jpg

А у деяких класах учні здобули важливі навички, які згодяться у житті.

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/94_ДеньЗахисника16.jpg

12 жовтня 2016 року у дитячому будинку творчості відбувся районний конкурс літературно – музичних композицій «Під Божим Покровом, з любов’ю і вірою за Україну, із прагненням миру!», присвячений Дню захисника України у якому взяли участь творчі, енергійні та емоційні учениці 7-В класу.

/Files/images/novini/denzahisnika/2016/95_ДеньЗахисника16.jpg

Незважаючи на війну на сході нашої держави ми відзначаємо День захисника України у широкому розумінні. Маємо сьогодні говорити про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною працею і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.