1 вересня - День знань

2013-09-01

/Files/images/novini/DSCF0496.jpg

День знань - традиційне свято у школі

/Files/images/novini/DSCF0486.jpgРанок 1-го вересня. На шкільному подвір’ї лунає весела музика. О 8.30 ранку всі 32 класи нашої школи, 870 учнів, 75 педагогічних працівників шикуються на урочисту лінійку, присвячену святу « Першого дзвоника» та початку нового навчального року. Лунають фанфари. Найбільше цей день запам’ятається найменшим учасникам свята, першокласникам. Під оплески всіх присутніх 90 першокласників разом зі своїми першими вчителями : Шведенко Світланою Миколаївною ( 1-А клас), Навроцькою Наталією Анатоліївною ( 1-Б клас) та Поповою Євгенією Дмитрівною ( 1-В клас), виходять на лінійку. Урочиста мить - майорить прапор та лунає Гімн України. Словами привітання до всіх присутніх звернувся директор школи Савченко Микола Іванович. Він побажав учням успіхів у навчанні, гарного настрою та міцного здоров’я. Далі лунали вірші, музика, пісні… Зворушливо прозвучав віршований виступ першокласників. З щирим привітанням та напутливим словом звернулася до учнів Голова батьківського комітету школи Мусіяко Тетяна Володимирівна.

Пролунав дзвінок. Право першими зайти до школи було надано нашим першокласникам. Всі вчителі, батьки та гості нашої школи подумки побажали їм щасливої дороги в країну знань.